Гарантії та сервіс

Поломка холодильного обладнання може стати великою проблемою і завдати серйозної шкоди Вашому бізнесу. Але, як показала практика, – ця подія може виявитися і майже непомітним – все залежить від фахівців, яким Ви довірите ремонт.

Професіоналізм і якість ремонту – ось що відрізняє наш сервіс. Крім того, ви завжди можете розраховувати, що обладнання буде відремонтовано строго, відповідно до обумовлених термінів, без будь-яких зволікань, що будуть використані оригінальні матеріали і запчастини від виробника холодильного обладнання та кег.

Вчасно виконаний ремонт чи реставрація поверне ваше обладнання до ладу і навіть значно зможе продовжити його життя.

Наша компанія входить до складу торгово-промислового холдингу «UBC Group», успішно працює в області холодильної техніки і промо-продуктів вже більше 10 років.

Сьогодні «UBC retail» є лідером на ринку ремонту та сервісного обслуговування холодильного обладнання в Україні, Росії, Білорусії та Казахстані.

Ми не монополісти на цьому ринку, але, як показала практика, наш центр технічного обслуговування береться за такі види ремонту і реставрації, з якими інші сервіси, частіше за все, не справляються. У нас немає «плинності кадрів» і всі сервісні інженери і механіки працюють  багато років. Співпрацюючи з нашою компанією, Ви завжди можете бути впевнені в тому, що ремонт зроблять фахівці вищого рівня, а щоб отримати і з гідністю нести це звання, нам доводиться орієнтуватися у величезному потоці інформації, організовувати злагоджену роботу всіх підрозділів, удосконалювати технології, розуміти процеси і тенденції на ринку обладнання.

Всім цим ми займаємося для того, щоб клієнти отримували тільки найкращий сервіс вигідно і дуже швидко.

Компанія «UBC retail» завжди готова підтримати вас і надати допомогу в позбавленні від технічних проблем.

Гарантія на холодильні шафи і охолоджувачі пива та напоїв – 2 роки з моменту продажу!