Правильно розморозити сучасну морозильну скриню

By in
107
Правильно розморозити сучасну морозильну скриню

Сучасні морозильні камери відрізняються високими технічними параметрами та використанням електронних або комп’ютерних систем у конструкції. Незважаючи на це, процедуру розморожування ніхто не скасовував і її необхідно проводити з певною періодичністю.

Як швидко розморозити морозильну скриню із системою No Frost

Морозильна скриня з автоматичним розморожуванням відрізняється наявністю сучасних елементів у конструкції. Його особливістю є те, що холодоагент не наморожує кригу на стінах, а забезпечує повноцінне стікання конденсату. Все це дозволяє виключити процедуру розморожування в екстреному режимі.

Незалежно від цього, цей процес слід здійснювати. При відкритті дверцят, тепле повітря потрапляє всередину, і невелика льоду на трубках утворюється. Додатково це потрібно зробити для чищення морозилки. Цей процес відбувається у кілька етапів:

  • техніку слід відключити від мережі;
  • вийняти всі полиці та додаткові елементи;
  • промити та висушити всі складові;
  • промити і протерти внутрішні стінки морозилки.

Оскільки кількість льоду може бути мінімальною, дана процедура сама по собі не триватиме багато часу. Категорично заборонено застосовувати для збільшення швидкості відтавання металеві скребки або окріп. Це може призвести до пошкодження охолоджуючих елементів та спричинити витік фреону.

Забороняється проводити процедуру розморожування при встановленні поруч обігрівача або застосування фену. Різкі перепади температури можуть спровокувати розтріскування матеріалів в системі охолодження.

Процес розморожування стандартного морозильного скриньки

Морозильню скриню з механічним розморожуванням необхідно очищати від льоду частіше, тому що його накопичення відбувається швидше. Щоб техніка продовжила служити та не зламалася, процес очищення потрібно реалізувати правильно.

До кожної техніки додається інструкція, де докладно описано всі етапи. Коротко, власнику потрібно реалізувати наступні кроки:

  • провести звільнення камери від продуктів та відключити її від мережі;
  • кришку слід відкрити для надходження теплого повітря;
  • у місці зливу води встановлюється піддон для її збору, попередньо вийнявши заглушку;
  • після відтавання всі елементи та поверхні промиваються та витираються насухо безворсовою серветкою;
  • заглушка та полиці повертаються на місце, і пристрій підключається до мережі.

Власне, ця методика працює для всіх типів скринь. Різниця полягає в тому, що процес проводиться один або два рази на рік.

Щоб відповісти на запитання, як часто розморожувати морозильну скриню, необхідно розуміти частоту її заповнення новими продуктами та періодичність використання. При активній експлуатації за рахунок постійного відкриття кришки та поповнення, лід буде наморожуватися швидше, що призведе до повільної роботи техніки та зниження ефективності.

Чим старший агрегат, тим частіше він вимагатиме догляду, тому що всі елементи зношуються і працюють з помилками. Додатково потрібно відстежувати рівень фреону, оскільки його нестача призведе до збільшення обсягу конденсату.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Your email address will not be published.