У чому відмінність морозильної шафи від морозильної скрині

By in
123
У чому відмінність морозильної шафи від морозильної скрині

Коли постає питання, що краще морозильна скриня або шафа, багато покупців замислюються над відмінністю цього виду техніки та її характеристик. Щоб зрозуміти, що вибрати, необхідно розібратись у ключових особливостях техніки.

Морозильна шафа характеристики та ключові параметри

Щоб зрозуміти, чим відрізняється морозильна шафа від морозильної камери, необхідно розібрати всі характеристики пристрою. Розбираючи зовнішні ознаки, морозильна шафа нагадує стандартний вертикальний холодильник. Його внутрішнє оформлення має кілька полиць, на яких буде розміщена їжа. Серед характеристик цього пристрою можна виділити низку позицій.

 1. Кількість камер. Техніка може мати одну чи дві камери. Цей параметр залежить від кількості компресорів у конструкції. Це дозволяє регулювати температурний режим у кожній камері окремо.
 2. Об `єм. У середньому літраж місткості техніки перебуває у діапазоні від 100 до 300 літрів. Це дозволяє отримати добовий обсяг заморозки від 2 до 30 кілограмів продуктів.
 3. Передні стіни. Дверцята можуть бути скляними або непрозорими. Все це залежить від модельного ряду. За наявності прозорої стінки, власнику буде зручніше орієнтуватися не тільки за завантаженістю, але і за видом продуктів, що зберігаються.
 4. Клас енергозбереження. На ринку представлена велика кількість товарів із класифікацією А, А+ або А++. Чим більше плюсів, тим економічнішою буде техніка.
 5. Спосіб керування. Техніка може бути з ручним регулюванням, механічним у вигляді кнопок або автоматичним при інтеграції вбудованого комп’ютера.
 6. Розморожування. Цей процес може відбуватися в ручному стандартному режимі або автоматично без участі користувача.

Всі ці характеристики не тільки дозволяють зрозуміти, що таке морозильна шафа, а й дають поняття про параметри для її підбору.

Морозильна шафа PROFESSIONAL

Скриня морозильна технічні характеристики та особливості

Скриня є глухою або прозорою горизонтальною шафою. Ця морозильна камера застосовується для зберігання продуктів у приватних будинках, магазинах чи виробництвах. Її технічні характеристики мають такі параметри.

 1. Теплоізоляція. Щоб зберегти температуру, техніка постачається із глухим верхом. Такі конструкції часто можна зустріти для домашнього застосування чи виробництві.
 2. Кількість компресорів. Скриня має тільки одну камеру і один потужний компресор, що створює необхідну температуру.
 3. Матеріал. Зовнішнє покриття має кілька різновидів. Зустрічаються конструкції з пластиком, із нержавіючої сталі або з фарбованого металу.
 4. Об `єм. Різниця між скринькою і шафою полягає у місткості. Морозильна скриня має більший об’єм, тому що її мінімальний розмір становить 100 літрів, а максимальний може досягати 500. При цьому добова норма заморозки збільшується з 4 до 40 кілограм.
 5. Полиці. Оскільки агрегат має одне відділення, щоб зручніше було зберігати, докуповуються окремі сітки. Вони дозволять провести ергономічний поділ продуктів. Якщо це не потрібно, то можна укладати контейнери або пакети один на одний.
Морозильный ларь Premium line: King RAL 715

Всі представлені характеристики дозволяють вибрати той різновид, який буде кращим для конкретної мети використання. Покупці самі виробляють підбір та порівнюють параметри якості та ефективності. Найголовніший фактор – це місткість та енергозбереження. Якщо зберігання не відбувається в об’ємах більше 100 літрів, тобто заготовки йдуть на невелику сім’ю, краще зупинити вибір на морозильній шафі. В інших ситуаціях скриня виграє за якістю та кількістю заморозки про

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Your email address will not be published.