Вибираємо морозильну камеру та скриню: що краще та які критерії вибору

By in
218
Вибираємо морозильну камеру та скриню: що краще та які критерії вибору

Побутові морозильні камери купують як доповнення або заміну для холодильника. Їх використовують щоб зберігати великий обсяг продуктів. Існують вертикальні морозильні камери (шафи), які схожі на холодильні камери та мають пару відділень і двері. У свою чергу, скриня – морозилка, в якій горизонтальне завантаження, а зверху металева кришка. Дані види морозилок відрізняються та мають свої плюси і мінуси.

Як правильно вибрати морозильну камеру, критерії

Найголовнішими критеріями вибору надійної морозилки є – розмір і тип установки, не менш важливий об’єм камери та її зонування усередині. Найчастіше на сім’ю в 4 людини вистачає холодильника об’ємом 150-200 л, але при виборі морозильної камери варто розуміти яке головне призначення у неї буде, щоб підібрати відповідний об’єм.

Важливо вибрати корпус з правильних матеріалів. Найчастіше вибирають морозилки з оцинкованої сталі, вона менш схильна до корозії. Ще потрібно приділити увагу потужності заморозки продуктів, це дуже важливий пункт. Середнє значення в популярних моделях – 5-10 кг на добу. Такої потужності достатньо, щоб заморожувати великі партії м’яса, рибу, гриби, овочі, напівфабрикати. Важливий ще й тип системи розморожування, від цього залежить, чи потрібно регулярно розморожувати морозилку вручну.

Управління морозилкою може відбуватися електронним або електромеханічним типами. Існує ряд додаткових опцій: підсвічування всередині, блокування від дітей, покриття від бактерій, спеціальний сигнал при відкритих дверях довгий час.

Плюси і мінуси морозильної скрині

Даний вид морозилки є найбільш містким. Відрізняється зручністю завантаження продуктів у великих обсягах. Кришка прилягає щільно і дає хорошу ізоляцію, зберігаючи холод всередині. Морозильні ларі зазвичай коштують дешевше ніж морозильні камери і займають більш корисну площу. Головним недоліком варто відзначити погане зонування усередині, там мало розмежованих відділень для сортування продуктів. І ще важливо, що для вилучення продуктів внизу скрині, потрібно дістати всі продукти зверху.

Переваги та недоліки морозильної шафи

Морозильні шафи ще називають вертикальними морозильниками. Вони займають мінімальну площу і можуть бути вбудовані, якщо дозволяє модель шафи. Практично не відрізняються від звичної холодильної шафи. Можна регулювати висоту полиць, висувати ящики і є контейнери. Головна особливість, що морозильна шафа, тим більше якщо вона вбудована, коштує дорожче ніж скриня. Простір між полиць може виявитися занадто маленьким для об’ємних упаковок продуктів. Якщо часто відкривати двері шафи, то лід буде намерзати швидко.

морозильный шкаф
Купити морозильну шафу
54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *