Нова Пошта і Укрпошта поділилися графіком роботи під час локдауна в квітні 2021 року

By in
229
Нова Пошта і Укрпошта поділилися графіком роботи під час локдауна в квітні 2021 року

“Нова пошта” та “Укрпошта” поділилися інформацією про свої графіки роботи під час карантинних обмежень в Києві в квітні 2021 року. Поштові служби розмістили графіки на офіційних сайтах.

Виявилося, що графік роботи поштових відділень ніяк не зміниться, але вказані особливі обмеження в роботі.

У Києві через локдаун закрилося багато закладів. На паузу стала робота місць для розваг, торгові центри і спортзали. Кафе і ресторани не приймають відвідувачів, басейни не працюють, відкриті для відвідування тільки магазини з продуктами харчування, товарами для тварин і побутовими товарами.

Поштових служб дані заборони не стосуються. Найчастіше в відділеннях не буває багато людей в один момент і у служб розроблений алгоритм дій, щоб не допустити процес поширення вірусу.

Головними заходами є носіння масок в приміщенні поштових відділень і дотримання дистанції між клієнтами. Для цього в приміщеннях нанесена спеціальна розмітка, яка вказує на безпечну дистанцію, якої потрібно дотримуватися.

Варто розуміти, що якщо епідеміологічна ситуація з ковідом в країні та Києві буде ставати гірше, і карантинні обмеження будуть посилюватися, то і Нова та Укрпошта будуть коригувати графік роботи відділень. Всі зміни будуть опубліковані на офіційних сайтах.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *